Opinia właścicieli Belli Fiony

Opinia właścicieli Belli Fiony

Decyzję o wyborze właściwej hodowli, podjęliśmy po blisko dwóch latach poszukiwań. Rottweiler to rasa psów, wymagająca poświęcenia dużo uwagi i czasu, o bardzo silnej, aczkolwiek stosunkowo łatwej do ukształtowania osobowości. Jednak nawet konsekwentnym postępowaniem i prawidłową opieką, nie jesteśmy w stanie wyeliminować wad genetycznych i zaniedbań właścicieli pseudohodowli, w których "produkowane" są dziesiątki małych szczeniąt. Hodowlę "Valarti", poleciła nam znajoma, która ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju działalności. Szczenięta od pierwszych chwil są socjalizowane i przygotowywane do życia w rodzinie. Szereg badań, w które inwestują właściciele hodowli "Valarti", pozwala w znacznym stopniu wyeliminować wady występujące u tej rasy. Nasza sunia jest z Nami od miesiąca, zdajemy sobie sprawę z ogromu pracy jaki musimy włożyć w jej wychowanie, decyzję jednak podjęliśmy świadomie i z każdym dniem utwierdzamy się w przekonaniu, że wybór był właściwy. Stały kontakt oraz oferowana pomoc Pana Bogdana i Pani Barbary są ogromnym udogodnieniem. Z czystym sumieniem możemy polecić hodowlę "Valarti". Asia i Marcin.
Opinia właścicieli Bonnie

Opinia właścicieli Bonnie

Fantastyczni ludzie, zawsze służą pomocą, świetna hodowla, pełen profesjonalizm. Po nabyciu przepięknej suczki Bonnie Valarti jesteśmy w stałym kontakcie. POZDRAWIAMY GORACO!! Michał i Ewelina

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.
  • Forum Rottweilerów
  • Klub Rottweilera w Polsce

Kontakt z hodowlą

Zapraszmy do rozmowy

Adres

ul. Długa 42
33-206 Smyków
Okolice Tarnowa

Kontakt

Barbara i Bogdan Wolański
Phone:
+48 662 528 051/+48 608 215 823
Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.